جزییات خبر

شنبه / ۵ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۵
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۳۱۵۱
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب
با هدف حفاظت از منابع آبی استان در حال انجام است:

اجرای پروژه های فاضلاب در شهرهای خوزستان با اعتبار بیش از 2 هزار میلیارد

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: با هدف ممانعت از ورود فاضلاب به رودخانه کارون، پروژه های اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در شهرهای مختلف استان خوزستان با اعتبار بیش از 2 هزار و 100 میلیارد ریال در حال انجام است.

(شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۰۵

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان،  صادق حقیقی پور در نشست شورای حفاظت کیفی رودخانه کارون در محل استانداری خوزستان بیان کرد: اقداماتی در 2 بخش سامانه‌های جمع آوری و دفع فاضلاب و تصفیه خانه ها برای کاهش فاضلاب ورودی به کارون در دست انجام است.

وی افزود: در حوزه طرح های فاضلاب هم اکنون در شهرهای اندیمشک، دزفول، شوش، شوشتر، آبادان و خرمشهر در مجموع 2 هزار و 100 میلیارد ریال پروژه فعال با طول 400 کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب داریم.

رئیس هیئت مدیره شرکت آب وفاضلاب خوزستان توضیح داد: اعتباری که امسال از محل شورای حفاظت کیفی کارون برای ما در نظرگرفته شد 280 میلیارد ریال برای 2 پروژه در شهرهای شوشتر و دزفول بود که تاکنون تخصیص داده نشده است.

حقیقی پور در ادامه از موافقت شورای اقتصاد با اختصاص 100 میلیون یورو برای ایذه و مسجد سلیمان خبر داد و اذعان داشت: با موافقت شورای اقتصاد برای اجرای شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب مسجدسلیمان و ایذه به مبلغ100 میلیون یورو جذب شده که در مرحله مناقصه است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۲,۵۴۱
(شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۰۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید