جزییات خبر

یکشنبه / ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ / ۱۴:۰۲
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۳۲۱۷
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب
مدیرکل محیط زیست خوزستان خبر داد:

اقدمات 2 سال اخیر آبفا خوزستان در حفاظت از محیط زیست معادل ۲۰ سال گذشته است

مدیرکل محیط زیست خوزستان از اجرای طرح جلوگیری از ورود منابع آلوده کننده به رودخانه کارون از سوی شرکت آب و فاضلاب این استان خبر داد.

(یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷) ۱۴:۰۲

 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان، احمد رضا لاهیجان زاده با اشاره به اقدمات دو سال اخیر شرکت آب و فاضلاب خوزستان در حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از ورود  فاضلاب شهری به رودخانه ها اظهار کرد: اقدامات شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در دو سال اخیر معادل ۲۰ سال گذشته است.

وی با اشاره به وضعیت زیست محیطی خوزستان در پنج سال آینده افزود: در پنج سال آینده مردم نیز به وضوح می توانند اثر این اقدمات بزرگ در زمینه زیست محیطی استان را لمس کنند.

مدیرکل محیط زیست خوزستان با اشاره به عقب ماندگی های ۲۰ سال گذشته استان در بخش فاضلاب تصریح کرد: شاید در ۲۰ یا ۲۵ سال گذشته یکی از بخش هایی که خیلی عقب مانده و فعالیت قابل قبولی بر روی آن انجام نشده ورود فاضلاب به رودخانه بود که آلودگی های زیادی را در حوزه کارون به وجود آورده بود.

لاهیجان زاده با اشاره به اجرای طرح جلوگیری از ورود منابع آلوده کننده به رودخانه کارون از سوی آب و فاضلاب خوزستان بیان کرد: فاضلاب های شهری، روستایی (انسانی)، زهاب های کشاورزی و همچنین پساب های صنعتی نیز از منابع آلوده کننده رودخانه کارون هستند.

مدیرکل محیط زیست خوزستان عنوان کرد: فاضلاب های شهری به دلیل اینکه اجرای آن نیاز به زیرساخت های بزرگ داشت، هزینه های سنگینی را می طلبید که اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خوزستان
تعداد بازدید : ۴۴۵
(یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷) ۱۴:۰۲

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید