جزییات خبر

یکشنبه / ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ / ۱۰:۰۸
سرویس : فاضلاب
کد خبر : ۳۲۹۹
گزارشگر : ۴
سرویس فاضلاب
با حضور استاندار خوزستان صورت گرفت:

عملیات فاز اول جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهر چمران اجرایی شد

مدیر اجرایی طرح های فاضلاب خوزستان گفت: عملیات اجرایی فاز اول جمع آوری و دفع بهداشتی فاضلاب شهر شهیدچمران در سال 98 با اجرای خط اصلی 1000 میلی متر به سمت ایستگاه مرکزی فاضلاب با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان آغاز شد.

(یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۰۸

 

 به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، فرزان عباسیان مدیر اجرایی طرح های فاضلاب خوزستان اظهار داشت: عملیات اجرایی فاز اول جمع آوری و دفع فاضلاب شهر چمران در سال 98 با اجرای خط اصلی 1000 میلی متر به سمت ایستگاه مرکزی فاضلاب با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان آغاز شد.

وی افزود: این پروژه با اعتبار 24 میلیارد ریال و در مدت زمان 9 ماه و به طول یک کیلومتر اجرایی می شود.

 مدیر طرح های فاضلاب آبفا خوزستان هدف از اجرایی نمودن این عملیات را، ایجاد کلکتور اصلی فاضلاب به منظوردفع بهداشتی فاضلاب بخش مرکزی شهر و انتقال آن بر مبنای ظرفیت استاندارد به ایستگاه پمپاژ مرکزی شهر و حذف یک باب تلمبه خانه فاضلاب و از مدار خارج ساختن خط قدیمی تحت فشار در جهت ارتقا بهره وری و پایداری در سیستم بهرداری است.

وی افزایش ظرفیت و بازسازی کامل ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهر چمران با اعتبار 20 میلیارد ریال را از دیگر پروژه های در دست اجرای شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان در شهر چمران معرفی کرد و اذعان داشت: پروژه مذکور به زودی وارد فاز اجرایی می شود.

عباسیان   هدف از اجرای این طرح را افزایش ظرفیت پمپاژ ایستگاه وارتقاء سیستم های بهره برداری استاندارد سازی بر اساس مبانی طرح در افق سال 1425 و دفع بهداشتی فاضلاب وانتقال به تصفیه خانه عنوان کرد.

مدیر طرح های فاضلاب آبفا خوزستان و مجری طرح فاضلاب شهر چمران خاطر نشان کرد: به منظور در
مدار قرارگرفتن تصفیه خانه شهر چمران مطابق با استاندارد های زیست محیطی و حسب دستور مدیر عامل شرکت آبفا خوزستان با مشارکت دانشگاه و صنعت توسط محققین برجسته خوزستان در مبانی فاضلاب یک گارگروه به عنوان پایلوت و به منظور استاندارد سازی مطابق ضوابط سازمان محیط زیست برای اجرای این طرح تشکیل می شود تا بهسازی این تصفیه خانه تکمیل و وارد فاز اجرایی شود.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان
تعداد بازدید : ۳۸۲
(یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸) ۱۰:۰۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید