جزییات خبر

شنبه / ۲۲ تیر ۱۳۹۸ / ۱۰:۵۰
سرویس : آب
کد خبر : ۳۳۲۴
گزارشگر : ۴
سرویس آب
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان:

زلزله آسیب جدی به تاسیسات آب شهری نزد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: در اثر زلزله اخیر آسیب جدی به تأسیسات آبرسانی شهری وارد نشده است و برآورد خسارت‌ها پس از عادی شدن شرایط انجام خواهد گرفت.

(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۰

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا خوزستان، صادق حقیقی پور ، با اشاره به آخرین وضعیت آبرسانی به مناطق زلزله زده استان اظهار کرد: در حال حاضر آب در شبکه توزیع آب شهری وجود دارد و مساله خاصی در بحث توزیع آب مورد نیاز مردم نیست.

وی افزود: با توجه به اینکه پس لرزه‌ها در برخی از شهرها به ویژه شهرستان مسجدسلیمان همچنان ادامه دارد و برخی از مردم در خارج از خانه‌های خود زندگی می‌کنند نسبت به توزیع آب معدنی در مناطق زلزله زده اقدام کرده‌ایم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان تصریح کرد: در این زمینه روزانه تقریباً حدود ۱۰ هزار آب بسته‌بندی شده به این مناطق ارسال می‌شود تا افرادی که در خانه‌ها ساکن نیستند نیز مساله خاصی در بحث تأمین آب شرب نداشته باشند.

حقیقی پور در خصوص خسارت‌های وارد شده به تأسیسات آبرسانی در مناطق زلزله زده استان عنوان کرد: در اثر زلزله ۵.۷ ریشتری که در مسجدسلیمان رخ داد، آسیب جدی به تأسیسات آبرسانی شهری وارد نشده و خسارت به شکلی نبوده تا خدمات رسانی متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه احتمال آسیب دیدگی مخازن وجود دارد، ادامه داد: برای برآورد خسارت‌های وارد شده در انتظار عادی شدن شرایط هستیم تا بتوانیم سطح آب مخازن را کاهش دهیم و در این زمینه خسارت‌ها را بررسی و ارزیابی کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به اینکه به صورت پرفشار در حال کار هستیم امکان بررسی مخازن وجود ندارد و پس از عادی شدن شرایط نسبت به بررسی میزان خسارت‌های وارد شده اقدام خواهیم کرد.

روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهری استان خوزستان
تعداد بازدید : ۱,۲۲۹
(شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۸) ۱۰:۵۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید